Republika Środkowoafrykańska

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Republika Środkowoafrykańska

Nieruchomość na sprzedaż w Republice Środkowoafrykańskiej

Republika Środkowoafrykańska jest stanem Afryki Środkowej. Jej stolicą jest Bangi. Republika Środkowoafrykańska graniczy na północy z Czadem, Sudanem i Sudanem Południowym, na południu z Demokratyczną Republiką Konga i Republiką Konga, a na zachodzie z Kamerunem; jest to państwo śródlądowe.

Republika Środkowoafrykańska charakteryzuje się poważną niestabilnością gospodarczą spowodowaną niestabilnością polityczną i kryzysem humanitarnym. Większość ludności Republiki Środkowoafrykańskiej jest wysiedlona lub szuka schronienia w sąsiednich krajach.

Nieruchomości na sprzedaż w Republice Środkowej nie są dostępne dla miejscowej ludności, ponieważ powód niskich dochodów jest bardziej prawdopodobny w przypadku wynajmowanych lokali niż ich zakup.

Przyczyna problemów gospodarczych i politycznych, ale także problem, instytucje finansowe, aw szczególności banki zdecydowały się ustabilizować w Bangi, stolicy kraju. Tak więc bardzo trudno jest znaleźć nieruchomości na sprzedaż w Republice Środkowoafrykańskiej.

Bimbo jest drugim co do wielkości miastem w Republice Środkowoafrykańskiej i znajduje się w południowo-zachodniej części kraju. Bimbo to dobry przykład życia w mieście, a zatłoczone rynki są atrakcją dla turystów. Populacja Bimbo podwoiła się w ciągu ostatnich dziesięciu lat, a klimat jest głośny i chaotyczny. Tutaj łatwiej znaleźć nieruchomość na sprzedaż.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 27865

Sprzedaż Pozostałe (Tereny), Republika Środkowoafrykańska, Bangui, Bangui, tallet al asafir

6,843,670.18PLN
Sprzedaż
Pozostałe (Tereny)

3280 m²
3280sqm niesamowite gruntów na sprzedaż w ajaltoun-24km 1 'od autostrady 3' od centrum ajaltoun 30/75 nadaje się do zagospodarowania przestrzennego...
Cod. 27301

Sprzedaż 3 sypialnie, Republika Środkowoafrykańska, Bangui, Bangui, bangui center

Reserved negotiation
Sprzedaż
3 sypialnie

85 m²
doskonałe mieszkanie na sprzedaż
Mapa, zmian cen i statystyki
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB